Pranie tapicerki Kraków - czyszczenie tapicerki samochodowej

Wszystkie zanieczyszczenia osadzające się na karoserii samochodu, osadzają się również na tapicerce samochodowej w naszym samochodzie, fotelach, dywanikach, wykładzinach nie wspominając już rozlanych napojach czy plamach po jedzeniu. Po kilku latach, użytkowania samochodu tapicerka zupełnie nie przypomina tej, którą widzieliśmy tuż po zakupie auta. Po kompleksowym wypraniu tapicerki twoje auto będzie czyste i pachnące, elementy plastikowe oddzyskają dawną świeżość a impregnacja która u nas jest darmowa spowoduje że tapicerka będzie zabezpieczona przed ponownym zabrudzeniem.

CZYSZCZENIE TAPICERKI JAK TO SIĘ ROBI

Czyszczenie tapicerki samochodowej zaczynamy od dokładnego odkurzenia całego samochodu, pozbywamy się w ten sposób piasku który nie rozpuszcza się w wodzie. Gdy nasze auto będzie już odkurzone możemy przystąpić do doboru odpowiedniego środka czyszczącego przeznaczonego dla konkretnego typu tapicerki.
Wykonujemy próbę koloru w niewidocznym miejscu, jeśli wszystko jest w porządku, przystępujemy do nałożenia presprayu. Jest to środek który ma za zadanie rozpuszczenie bródu, następnym etapem jest przeszorowanie miękką szczotką wszystkich powierzchni. Ostatnim etapem jest Pranie tapicerki przy pomocy odkurzacza piorącego, brud zostaje odessany a tapicerka jest czysta i pachnąca.

W skład pranie tapicerki samochodowej wchodzi:
pranie foteli przednich
pranie tylnej kanapy
czyszczenie podsufitki
pranie bagażnika
czyszczenie dywaników samochodowych
pranie zagłówków
czyszczenie plastików drzwi oraz pranie tapicerki na drzwiach
-czyszczenie kokpitu oraz deski rozdzielczej
-impregnacja tapicerki

Czyścimy wszystkie rodzaje tapicerki samochodowej łącznie z welurem oraz tapicerką skórzaną w celu zapoznania się z cenami zapraszamy do zakładki cennnik.

Tapicerkę czyścimy w autach osobowych jak również busy oraz autobusy.

DLa firm wystawiamy Fv 23%

Na terenie Krakowa oraz okolic obowiązuje bezpłatny dojazd do klienta na usługę prania tapicerki u klienta.

USŁUGI DODATKOWE:

– Usuwamy zapachu z dymu papierosowego
– usuwanie zapachu z wylanego mleka
– usuwanie zapachu z wymiocin
– usuwanie gumy do zycia z wykładziny
czyścimy tapicerkę skórzaną

Czyszczenie tapicerki

pranie tapicerki kraków

Skontaktuj się z nami już teraz!

Imię

Telefon

E-mail

Wiadomość

O firmie

Mobile-wash.pl to firma, która zajmuje się przede wszystkim sprzątaniem i czyszczeniem na terenie Krakowa i okolic. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez kilka ostatnich lat i dużej ilości pracownikom możemy realizować powierzone nam zadania szybko, a co najważniejsze tanio. Sprawdź nas już teraz, dla nas nie ma powierzchni nie do wyczyszczenia!

Sprawdź również