Pranie dywanów Kraków - czyszczenie wykładzin i dywanów

CZYSZCZENIE WYKŁADZIN I DYWANÓW - OFERTA

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą prania dywanów oraz wykładzin biurowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam w skuteczny sposób radzić sobie z plamami na Państwa dywanach oraz wykładzinach. Swoje usługi czyszczenia dywanów świadczymy na terenie miasta Kraków oraz okolicznych miejscowości. Usługa czyszczenie dywanu z dojazdem do klienta zyskała ostatnio na popularności, cechuje ją szybkość oraz dokładność wykonania, w czasach gdy każdy z nas jest bardzo zabiegany, nie mamy już czasu oddawać dywanu do pralni, lepiej zamówić usługę czyszczenia wykładziny lub dywanu bezpośrednio w domu.

CZYSZCZENIE WYKŁADZIN I DYWANÓW - TECHNOLOGIA

Metodę czyszczenia dywanów jaką stosuje nasza firma to metoda ekstrakcyjna. Jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia dywanów oraz wykładzin domowych oraz biurowych. Środek chemiczny jest nanoszony bezpośrednio na dywan lub wykładzinę, następnym etapem jest przeszorowanie powierzchni przeznaczonej do czyszczenia szorowarką walcową. Poprzez szorowanie uzyskujemy lepszą penetrację środka czyszczącego w głąb dywanu co skutkuje lepszym efektem czyszczenia.
Po szorowaniu następuje odessanie całego brudu z czyszczonego dywanu specjalnym odkurzaczem piorącym
karcher. Nasze maszyny czyszczące posiadają dużą moc dzięki temu dywan jest lekko wilgotny po praniu.

JAKIE DYWANY PIERZEMY

– dywany syntetyczne – dywany te są wykonywane z syntetycznych włókien takich jak akryl, polimidu, długość runa jest różna występuje krótkie jak i dłuższe, również gęstość jest dowolna. Dywany te są najtańsze w czyszczeniu i są stosunkowo tanie, przez to są bardzo często wybierane przez kupujących dywany wykonane z włókien naturalnych <-pogrubiony napis są to dywany wykonane z naturalnych włókien, wełny, bawełny lub jedwabiu, dywany te mają dużą odporność na zabrudzenia, dywany wełniane podczas odkurzania przez długi czas się snują i jest to naturalne, największa wadą dywanów wełnianych jest ich cena.

– dywany shaggy – dywany te posiadają dłuższy i grubszy włos, są bardzo przyjemne w dotyku najczęściej mają one zastosowanie w naszych salonach.

CZYSZCZENIE ANTYALERGICZNE - USUWANIE ROZTOCZY

Musimy zdawać sobie sprawę że na dywanach żyje mnóstwo roztoczy, bakterii które giną podczas prania dywanu.
Dla osób cierpiących na alergię oraz małych dzieci, mamy w ofercie specjalistyczny środek czyszczący z atestami
który usuwa 99% roztoczy, środkiem tym możemy również wyprać meble tapicerowane w naszych domach.

SPRZĘT ORAZ ŚRODKI UŻYWANE DO CZYSZCZENIA

Czyszczenie dywanów oraz wykładzin w Krakowie przeprowadzamy przy użyciu sprzętu marki Karcher, Ecolab, Santoemma, TASKI.
Środki chemiczne które sa wykorzystywane przy czysczeniu wykładzin pochodzą głównie od firm Tersus, Procherm oraz Karcher. Czyszczenie wykładzin powinno odbywać się tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz środków, czyszczenie na własną rękę różnymi niesprawdzonymi preparatami może doprowadzić do uszkodzenia materiału.

Pranie dywanów

Pranie oraz czyszczenie wykładzin i dywanów

Skontaktuj się z nami już teraz!

Imię

Telefon

E-mail

Wiadomość

O firmie

Mobile-wash.pl to firma, która zajmuje się przede wszystkim sprzątaniem i czyszczeniem na terenie Krakowa i okolic. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez kilka ostatnich lat i dużej ilości pracownikom możemy realizować powierzone nam zadania szybko, a co najważniejsze tanio. Sprawdź nas już teraz, dla nas nie ma powierzchni nie do wyczyszczenia!

Sprawdź również