Pranie tapicerki samochodowej

Wszystkie zanieczyszczenia osadzające się na karoserii samochodu, osadzają się również na tapicerce samochodowej w naszym samochodzie, fotelach, dywanikach, wykładzinach nie wspominając już rozlanych napojach czy plamach po jedzeniu. Po kilku latach, użytkowania samochodu tapicerka zupełnie nie przypomina tej, którą widzieliśmy tuż po zakupie auta. Po kompleksowym wypraniu tapicerki twoje auto będzie czyste i pachnące, elementy plastikowe oddzyskają dawną świeżość a impregnacja która u nas jest darmowa spowoduje żę tapicerka będzie zabezpieczona przed ponownym zabrudzeniem.

CZYSZCZENIE TAPICERKI JAK TO SIĘ ROBI

Czyszczenie tapicerki samochodowej zaczynamy od dokładnego odkurzenia całego samochodu, pozbywamy się w ten sposób piasku który nie rozpuszcza się w wodzie. Gdy nasze auto będzie już odkurzone możemy przystąpić do doboru odpowiedniego środka czyszczącego przeznaczonego dla konkretnego typu tapicerki.
Wykonujemy prubę koloru w niewidocznym miejscu, jeśli wszystko jest wporządku, przystępujemy do nałożenia presprayu. Jest to środek który ma za zadanie rozpuszczenie brudo, następnym etapem jest przeszorowanie miękką szczotką wszystkich powierzchnii. Ostatnim etapem jest Pranie tapicerki przy pomocy odkurzacza piorącego, brud zostaje odessany a tapicerka jest czysta i pachnąca.

W skład pranie tapicerki samochodwej wchodzi:
-pranie foteli przednich
-pranie tylnej kanapy
-czyszczenie podsufitki
-pranie bagaznika
-czyszczenie dywaników samochodowych
-pranie zagłówków
-czyszczenie plastików drzwi oraz pranie tapicerki na drzwiach
-czyszcznie kokpitu oraz deski rozdzielczej
-impregnacja tapicerki

Czyścimy wszystkie rodzaje tapicerki samochodowej łącznie z welurem oraz tapicerką skórzaną w celu zapoznania się z cenami zapraszamy do zakładki cennnik.

Tapicerkę czyścimy w autach osobowyach jak również busy oraz autobusy.

DLa firm wystawiamy Fv 23%

Na terenie Krakowa oraz okolic obowiązuje bezpłatny dojazd do klienta na usługę prania tapicerki u klienta.

USŁUGI DODATKOWE:

– Usuwamy zapachu z dymu papierosowego
– usuwanie zapachu z wylanego mleka
– usuwanie zapachu z wymiocin
– usuwanie gumy do zycia z wykładziny
– czyścimy tapicerkę skórzaną

Skontaktuj się z nami już teraz!

Imię

Telefon

E-mail

Wiadomość

O firmie

Mobile-wash.pl to firma, która zajmuje się przede wszystkim sprzątaniem i czyszczeniem na terenie Krakowa i okolic. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez kilka ostatnich lat i dużej ilości pracownikom możemy realizować powierzone nam zadania szybko, a co najważniejsze tanio. Sprawdź nas już teraz, dla nas nie ma powierzchni nie do wyczyszczenia!

Sprawdź również